top of page
etikete(2).jpg
grocery-cart-icon-7489.png

pramoninės šluostės

PRAMONINĖS MEDVILNINĖS ŠLUOSTĖS  pasižymi geresnėmis už popierių absorbavimo savybėmis, sudrėkinus nesuyra ir yra labai patvarios. Sausa šluostė sugeria 24-27 kartaus didesnį vandens kiekį, nei sveria pati. Puikiai tinka valyti bet  kokius skysčius, tirpiklius, tepalus ir kitus naftos produktus, tinka šalinti patiems sudėtingiausiems nešvarumams.

 

Tinkamai parinkus pramoninių šluosčių rūšį galima išspręsti daugelį gamybos ir darbo metu atsirandančių valymo problemų, kurių neišsprendžia kitos valymo priemonės.

Rūšiavimo metu atrenkami medvilniniai dėvėti drabužiai, tolimesnės gamybos eigoje yra pašalinami užtrauktukai bei sagos ir galutiniame procese supjaustomi į valymo skudurus.

 

Pagal kliento poreikį pramonines šluostes supakuojame į kompaktiškus skaidrius polietileno (PE) pokus: 2 kg, 5 kg, 10kg.

Tokio tipo šluostes  plačiai naudojamos metalo apdirbimo, mašinų bei įrengimų gamyklos, autoremonto, geležinkelio depai, laivų remonto ir statybos įmonės, dažymo darbus atliekančios įmonės, spaustuvės, stiklo pramonė ir t.t.

 

Svarbus mūsų šluosčių privalumas yra jų daug žemesnė kaina lyginant su bent kokio tipo naujomis šluostėmis.

Klientui pageidaujant visa mūsų produkcija gali būti patikrinta metalo detektoriumi!

bottom of page